ფეხბურთის ფედერაცია
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
ლიგა 3|4
საქართველოს თასი
მთავარი
სიახლეები
ფენტეზი
ვიდეო
ფოტო
შედეგები
ცხრილები
სტატისტიკა
კალენდარი
კლუბები
ფეხბურთელები
LIVE
ა
კლუბი
თ
±
ქ
1.
იბერია 1999
10
11
25
2.
დილა
10
11
23
3.
დინამო ბთ
10
7
23
4.
ტორპედო
10
5
17
5.
დინამო თბ
10
-4
12
6.
კოლხეთი 1913
10
-2
10
7.
თელავი
10
-3
10
8.
სამგურალი
10
-6
8
9.
სამტრედია
10
-9
7
10.
გაგრა
10
-10
4
ა
კლუბი
თ
±
ქ
1.
დინამო-2 თბ
8
4
17
2.
არაგვი
8
3
14
3.
სიონი
8
7
13
4.
რუსთავი
8
3
13
5.
ვიტ ჯორჯია
8
1
13
6.
შტურმი
8
2
12
7.
გარეჯი
8
2
11
8.
სპაერი
8
-5
6
9.
ლოკომოტივი
8
-7
5
10.
კოლხეთი ხობი
8
-10
3
კალენდარი
პარასკევი, 26 აპრილი
კოლხეთი 1913
კოლ
19:00
სამტრედია
სამ
საფეხბურთო ცენტრი - ქობულეთი
Erovnuli Liga
დინამო თბ
დთბ
20:00
თელავი
თელ
დინამო არენა - თბილისი
Erovnuli Liga
შაბათი, 27 აპრილი
იბერია 1999
იბრ
19:00
ტორპედო
ტორ
დავით პეტრიაშვილი - თბილისი
Erovnuli Liga
დილა
დილ
20:00
სამგურალი
სმგ
თენგიზ ბურჯანაძე - გორი
Erovnuli Liga
დინამო ბთ
დბთ
21:00
გაგრა
გაგ
საფეხბურთო ცენტრი - ბათუმი
Erovnuli Liga
ოთხშაბათი, 1 მაისი
სამგურალი
სმგ
16:00
დინამო ბთ
დბთ
გაგრა
გაგ
20:00
კოლხეთი 1913
კოლ
დავით პეტრიაშვილი - თბილისი
Erovnuli Liga
ხუთშაბათი, 2 მაისი
სამტრედია
სამ
15:00
იბერია 1999
იბრ
ეროსი მანჯგალაძე - სამტრედია
Erovnuli Liga
თელავი
თელ
20:00
დილა
დილ
კავკასიონი არენა - თელავი
Erovnuli Liga
ტორპედო
ტორ
21:00
დინამო თბ
დთბ
რამაზ შენგელია - ქუთაისი
Erovnuli Liga
სიახლეები
ყველა სეზონი
ყველა სეზონი
სეზონი 2024
სეზონი 2023
სეზონი 2022
სეზონი 2021
სეზონი 2020
სეზონი 2019
სეზონი 2018
სეზონი 2017
ყველა კლუბი
ყველა კლუბი
დინამო თბ
ლოკომოტივი
შუქურა
დინამო ზგ
სამგურალი
მეშახტე
დილა
ჩიხურა
იბერია 1999
ტორპედო
დინამო ბთ
კოლხეთი 1913
სამტრედია
რუსთავი
ცხინვალი
მერანი მრ
გურია
სიონი
ვიტ ჯორჯია
გაგრა
შევარდენი 1906
თელავი
მერანი თბ
ბახმარო
არაგვი
გორი
გარეჯი
თბილისი სითი
სპაერი
ელიგის მე-8
კოლხეთი ხობი
ვარკეთილი
დინამო-2 თბ
შტურმი
ფილტრების მოხსნა
იმერული დერბი ტორპედომ მოიგო
14 აგვ. 2023
კარასკოს დებიუტი: დინამო თბილისმა გაგრას დიდი ანგარიშით მოუგო
14 აგვ. 2023
თელავმა იმერეთში კვლავ მოიგო
13 აგვ. 2023
სფფ-ის სამსაჯო განყოფილებას ჯუნეტ ჩაქირი უხელმძღვანელებს
9 აგვ. 2023
ტორპედომ საბურთალოს თბილისში მოუგო
9 აგვ. 2023
თელავმა სტუმრად სამტრედიას მოუგო
6 აგვ. 2023
განახლდა... ფრე დავით პეტრიაშვილზე, 5:0 ბათუმში
6 აგვ. 2023
გაგრამ თელავს მოუგო; შუქურა-სამგურალი ფრედ დასრულდა
7 ივნ. 2023
სერიების დასასრული... დინამოებმა მოიგეს, ტორპედომ დილას სძლია
6 ივნ. 2023
მეორე წრეც დასრულდა: შვიდგოლიანი მატჩები, თბილისური დერბი...
2 ივნ. 2023
ისევ დინამო არენაზე!.. დინამოების დაპირისპირება; სტუმრების ტური
29 მაისი. 2023
ორივე დინამომ მოიგო; საბურთალომ სამგურალი შეაჩერა, დილამ გაგრას აჯობა
25 მაისი. 2023
ფრე წყალტუბოში; რვა გოლი გორში...
20 მაისი. 2023
ხუთგოლიანი მატჩი... დილამ შუქურას მოუგო
15 მაისი. 2023
სამგურალის ზედიზედ მერვე... ორივე დინამომ მოიგო, საბურთალომაც იმარჯვა
15 მაისი. 2023
სადისციპლინო და დავების განმხილველი კომიტეტის გადაწყვეტილება
12 მაისი. 2023
სამგურალმა ზედიზედ მეშვიდედ მოიგო; მე-13 ტურის სხვა ამბები
10 მაისი. 2023
დილა-საბურთალო ფრედ დასრულდა
9 მაისი. 2023
სამგურალმა და ტორპედომ მოიგეს, ჩემპიონი უგოლოდ დარჩა
7 მაისი. 2023
საუკეთესოები დაჯილდოვდნენ; ტურში სტუმრები იგებენ
6 მაისი. 2023
დრამა 87-ე წუთიდან; ხუთბურთიანი სხვაობა; სერიების გაგრძელება...
1 მაისი. 2023
Pagination
First page
« პირველი
Previous page
‹‹ წინა
…
გვერდი
3
Current page
4
გვერდი
5
გვერდი
6
…
Next page
შემდეგი ››
Last page
ბოლო »