ფეხბურთის ფედერაცია
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
ლიგა 3|4
საქართველოს თასი
მთავარი
სიახლეები
ფენტეზი
ვიდეო
ფოტო
შედეგები
ცხრილები
სტატისტიკა
კალენდარი
კლუბები
ფეხბურთელები
LIVE
სეზონი 2019
მუხიანის სპორტული კომპლექსი - თბილისი
გაგრა
გაგ
ტური 7
სამტრედია
სამ
პარასკევი, 12 აპრ. 2019, 15:00
-
:
-
HT —
PEN —
მსაჯები
არბიტრი -
ი. კვირიკაშვილი
პირველი ასისტენტი -
ი. მაჩიტიძე
მეორე ასისტენტი -
დ. ახვლედიანი
მეოთხე მსაჯი -
თ. ხუბულური
შემადგენლობა
გაგრა
3-4-3
ძირითადი
გიორგი ტყეშელაშვილი
მცველი
ბექა ქურდაძე
მეკარე
ვასილ ხოსიტაშვილი
მცველი
ჯაბა კასრელიშვილი
მცველი
ბექა ნიკოლაშვილი
ნახევარმცველი
ზვიად მეტრეველი
თავდამსხმელი
კობა შალამბერიძე
თავდამსხმელი
ოთარ ჯავაშვილი
მცველი
გიორგი პაპუაშვილი
ნახევარმცველი
გიორგი ქობულაძე
მცველი
გიორგი ხარებაშვილი
ნახევარმცველი
სათადარიგო
დავით კერესელიძე
მეკარე
თენგიზ ბრეგვაძე
ნახევარმცველი
ლევან ბარაბაძე
ნახევარმცველი
გიორგი ცერცვაძე
მცველი
ნიკა ქორიძე
ნახევარმცველი
ლაშა-გიორგი ობოლაძე
ნახევარმცველი
ანდრო ნემსაძე
მცველი
მთავარი მწვრთნელი
გაგა კირკიტაძე
სამტრედია
4-4-2
ძირითადი
გიორგი ჯგერენაია
მცველი
გიორგი ჭეიშვილი
მცველი
გიორგი ცერცვაძე
მცველი
ვარლამ კილასონია
მცველი
გიორგი ახალაძე
მცველი
კონსტანტინე სეფიაშვილი
მეკარე
ანატოლი მესიაჩენკო
ნახევარმცველი
დენის დობროვოლსკი
ნახევარმცველი
მერაბ მეგრელაძე
თავდამსხმელი
გურამ სამუშია
თავდამსხმელი
ავთო ენდელაძე
ნახევარმცველი
სათადარიგო
გოგიტა გოგუა
მცველი
კარლო ჯიქიძე
ნახევარმცველი
ზაურ ხაბეიშვილი
თავდამსხმელი
გიორგი მაღალდაძე
ნახევარმცველი
ვალერი ოლხოვი
ნახევარმცველი
მამუკა ქვილითაია
მეკარე
შოთა კერძევაძე
მცველი
მთავარი მწვრთნელი
კახაბერ კაჭარავა
გაგრა
2853
3301
3086
4486
3104
2906
4444
4443
3357
3222
2998
2825
3298
2967
3089
2776
3271
3425
2828
2781
2954
3429
სამტრედია
სტატისტიკა
პირისპირ
გაგრა
გაგ
სამტრედია
სამ
გაგრა
სულ მოგება
4
სახლში
2
სტუმრად
2
სამტრედია
სულ მოგება
5
სახლში
3
სტუმრად
2
9
შეხვედრა
0 ფრე
ტოპ მოთამაშეები
გოლები
1.
ომრან ჰაიდარი
4
გოლი
2.
გიორგი ხარებაშვილი
2
3.
რევაზ ინჯგია
2
4.
დავით უბილავა
1
5.
გიორგი პაპუაშვილი
1
საგოლე პასები
1.
რევაზ ინჯგია
3
პასი
2.
გიორგი ხარებაშვილი
2
3.
მათე ვაწაძე
2
4.
ლევან გეგეჭკორი
1
5.
ლევან ხმალაძე
1
თამაშები
1.
გიორგი ივანიაძე
9
თამაში
2.
ლევან კაკუბავა
9
3.
დავით უბილავა
9
4.
გიორგი პაპუაშვილი
9
5.
გიორგი ხარებაშვილი
9
დაკავშირებული
პირველი წრე დასრულდა: ორივე დინამომ მოიგო, დილამაც გაიმარჯვა
16 აპრ. 2024
იბერია 1999-მა და ტორპედომ ზედიზედ მესამედ მოიგეს, თელავმა სტუმრად იმარჯვა
12 აპრ. 2024
სამგურალმა პირველად მოიგო; დილამ და ტორპედომაც გაიმარჯვეს
8 აპრ. 2024
2:2 დინამო არენაზე; თელავმა და სამტრედიამ კი შინ მოიგეს
4 აპრ. 2024