ფეხბურთის ფედერაცია
CRYSTALBET ეროვნული ლიგა
ლიგა 3|4
საქართველოს თასი
მთავარი
სიახლეები
ფენტეზი
ვიდეო
ფოტო
შედეგები
ცხრილები
სტატისტიკა
კალენდარი
კლუბები
ფეხბურთელები
LIVE
სეზონი 2019
ეროსი მანჯგალაძე - სამტრედია
სამტრედია
სამ
ტური 34
გაგრა
გაგ
კვირა, 10 ნოე. 2019, 14:00
-
:
-
HT —
PEN —
მსაჯები
არბიტრი -
დ. სანოძე
პირველი ასისტენტი -
მ. კუპატაძე
მეორე ასისტენტი -
ი. კაკაბაძე
მეოთხე მსაჯი -
ა. მესხი
შემადგენლობა
სამტრედია
4-4-2
ძირითადი
შოთა კერძევაძე
მცველი
კონსტანტინე სეფიაშვილი
მეკარე
გიორგი ცერცვაძე
მცველი
ვარლამ კილასონია
მცველი
გიორგი ახალაძე
მცველი
გურამ სამუშია
თავდამსხმელი
სტრაჰინია პავიშიჩი
ნახევარმცველი
ვაჟა ქიქავა
ნახევარმცველი
გიორგი ივანიაძე
თავდამსხმელი
ავთო ენდელაძე
ნახევარმცველი
ნიჯატ ყურბანოვი
ნახევარმცველი
სათადარიგო
ილია სტურუა
მეკარე
გურამ ლუკავა
ნახევარმცველი
გიორგი ჯგერენაია
მცველი
დავით რაჟამაშვილი
ნახევარმცველი
დენის დობროვოლსკი
ნახევარმცველი
ზურაბ ღირდალაძე
თავდამსხმელი
გიორგი ჭეიშვილი
მცველი
მთავარი მწვრთნელი
კახაბერ კაჭარავა
გაგრა
4-2-3-1
ძირითადი
ვასილ ხოსიტაშვილი
მცველი
ბექა ქურდაძე
მეკარე
ცოტნე ფაცაცია
ნახევარმცველი
ბექა ნიკოლაშვილი
ნახევარმცველი
ლევან ბარაბაძე
ნახევარმცველი
ერეკლე სულთანიშვილი
ნახევარმცველი
სანდრო შეწირული
ნახევარმცველი
ლაშა-გიორგი ობოლაძე
ნახევარმცველი
გიორგი ქობულაძე
მცველი
ლაშა ოზბეთელაშვილი
თავდამსხმელი
ფირუზ გაბიტაშვილი
მცველი
სათადარიგო
დავით კერესელიძე
მეკარე
ივანე ოქროპირიძე
ნახევარმცველი
ომარ პატარკაციშვილი
მცველი
მათე ტერელაძე
მცველი
ბექა ჭოხონელიძე
მცველი
მთავარი მწვრთნელი
გაგა კირკიტაძე
სამტრედია
2825
3298
2967
2953
2776
2781
3295
4596
3372
2954
4622
2853
4422
4486
3307
3104
4444
2880
3320
3184
3967
3524
გაგრა
სტატისტიკა
პირისპირ
სამტრედია
სამ
გაგრა
გაგ
სამტრედია
სულ მოგება
5
სახლში
3
სტუმრად
2
გაგრა
სულ მოგება
4
სახლში
2
სტუმრად
2
9
შეხვედრა
0 ფრე
ტოპ მოთამაშეები
გოლები
1.
ომრან ჰაიდარი
4
გოლი
2.
გიორგი ხარებაშვილი
2
3.
რევაზ ინჯგია
2
4.
დავით უბილავა
1
5.
გიორგი პაპუაშვილი
1
საგოლე პასები
1.
რევაზ ინჯგია
3
პასი
2.
გიორგი ხარებაშვილი
2
3.
მათე ვაწაძე
2
4.
ლევან გეგეჭკორი
1
5.
ლევან ხმალაძე
1
თამაშები
1.
გიორგი ივანიაძე
9
თამაში
2.
ლევან კაკუბავა
9
3.
დავით უბილავა
9
4.
გიორგი პაპუაშვილი
9
5.
გიორგი ხარებაშვილი
9
დაკავშირებული
პირველი წრე დასრულდა: ორივე დინამომ მოიგო, დილამაც გაიმარჯვა
16 აპრ. 2024
იბერია 1999-მა და ტორპედომ ზედიზედ მესამედ მოიგეს, თელავმა სტუმრად იმარჯვა
12 აპრ. 2024
სამგურალმა პირველად მოიგო; დილამ და ტორპედომაც გაიმარჯვეს
8 აპრ. 2024
2:2 დინამო არენაზე; თელავმა და სამტრედიამ კი შინ მოიგეს
4 აპრ. 2024