Georgian Football Federation
CrystalBet Erovnuli Liga
Liga 3|4
Georgian Cup
Home
News
Fantasy
Video
Photo
Results
Tables
Stats
Fixtures
Clubs
Players
LIVE
Fixtures
CRYSTALBET Erovnuli Liga
CRYSTALBET Erovnuli Liga 2
Playoffs
ტური 4
Friday, 29 March, 2024
Locomotive
LOC
19:00
შტურმი
შტრ
მიხეილ მესხი 2 - თბილისი
Sunday, 31 March, 2024
არაგვი
არგ
16:00
Rustavi
RUS
ცენტრალური - სართიჭალა
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
Sioni
SIO
ცენტრალური - განმუხური
Monday, 1 April, 2024
გარეჯი
გრჯ
16:00
დინამო-2 თბ
დნ2
ცენტრალური - საგარეჯო
სპაერი
სპა
16:00
WIT Georgia
WIT
სპაერის სტადიონი - თბილისი
ტური 5
Saturday, 6 April, 2024
WIT Georgia
WIT
16:00
არაგვი
არგ
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი - თბილისი
Sioni
SIO
16:00
Locomotive
LOC
თამაზ სტეფანია - ბოლნისი
Rustavi
RUS
16:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
ტექნიკური ცენტრი - რუსთავი
დინამო-2 თბ
დნ2
18:00
სპაერი
სპა
ვიტალი დარასელია - თბილისი
შტურმი
შტრ
20:00
გარეჯი
გრჯ
ცენტრალური - სართიჭალა
ტური 6
Saturday, 13 April, 2024
გარეჯი
გრჯ
16:00
Sioni
SIO
ცენტრალური - საგარეჯო
არაგვი
არგ
16:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
ცენტრალური - სართიჭალა
WIT Georgia
WIT
16:00
დინამო-2 თბ
დნ2
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი - თბილისი
სპაერი
სპა
19:00
შტურმი
შტრ
სპაერის სტადიონი - თბილისი
Locomotive
LOC
19:00
Rustavi
RUS
მიხეილ მესხი 2 - თბილისი
ტური 7
Wednesday, 17 April, 2024
Sioni
SIO
16:00
სპაერი
სპა
თამაზ სტეფანია - ბოლნისი
Rustavi
RUS
16:00
გარეჯი
გრჯ
ტექნიკური ცენტრი - რუსთავი
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
Locomotive
LOC
ცენტრალური - განმუხური
დინამო-2 თბ
დნ2
18:00
არაგვი
არგ
ვიტალი დარასელია - თბილისი
შტურმი
შტრ
20:00
WIT Georgia
WIT
ცენტრალური - სართიჭალა
ტური 8
Monday, 22 April, 2024
არაგვი
არგ
16:00
Locomotive
LOC
ცენტრალური - სართიჭალა
WIT Georgia
WIT
16:00
Sioni
SIO
გლდანის საფეხბურთო ცენტრი - თბილისი
გარეჯი
გრჯ
16:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
ცენტრალური - საგარეჯო
სპაერი
სპა
19:00
Rustavi
RUS
სპაერის სტადიონი - თბილისი
Wednesday, 24 April, 2024
დინამო-2 თბ
დნ2
18:00
შტურმი
შტრ
ვიტალი დარასელია - თბილისი
ტური 9
Saturday, 27 April, 2024
Rustavi
RUS
16:00
WIT Georgia
WIT
ტექნიკური ცენტრი - რუსთავი
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
სპაერი
სპა
Sioni
SIO
16:00
დინამო-2 თბ
დნ2
თამაზ სტეფანია - ბოლნისი
Locomotive
LOC
19:00
გარეჯი
გრჯ
მიხეილ მესხი 2 - თბილისი
შტურმი
შტრ
20:00
არაგვი
არგ
ცენტრალური - სართიჭალა
ტური 10
Wednesday, 1 May, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:30
WIT Georgia
WIT
არაგვი
არგ
16:30
გარეჯი
გრჯ
Rustavi
RUS
16:30
დინამო-2 თბ
დნ2
Sioni
SIO
16:30
შტურმი
შტრ
Locomotive
LOC
19:00
სპაერი
სპა
ტური 11
Saturday, 11 May, 2024
სპაერი
სპა
16:30
გარეჯი
გრჯ
დინამო-2 თბ
დნ2
16:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
Sioni
SIO
16:30
არაგვი
არგ
WIT Georgia
WIT
16:30
Locomotive
LOC
შტურმი
შტრ
20:00
Rustavi
RUS
ტური 12
Wednesday, 15 May, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:30
შტურმი
შტრ
გარეჯი
გრჯ
16:30
WIT Georgia
WIT
Rustavi
RUS
16:30
Sioni
SIO
Locomotive
LOC
16:30
დინამო-2 თბ
დნ2
არაგვი
არგ
16:30
სპაერი
სპა
ტური 13
Sunday, 19 May, 2024
WIT Georgia
WIT
16:30
სპაერი
სპა
Rustavi
RUS
16:30
არაგვი
არგ
დინამო-2 თბ
დნ2
16:30
გარეჯი
გრჯ
Sioni
SIO
16:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
შტურმი
შტრ
20:00
Locomotive
LOC
ტური 14
Friday, 24 May, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:30
Rustavi
RUS
გარეჯი
გრჯ
16:30
შტურმი
შტრ
არაგვი
არგ
16:30
WIT Georgia
WIT
Locomotive
LOC
16:30
Sioni
SIO
სპაერი
სპა
16:30
დინამო-2 თბ
დნ2
ტური 15
Tuesday, 28 May, 2024
დინამო-2 თბ
დნ2
16:30
WIT Georgia
WIT
Sioni
SIO
16:30
გარეჯი
გრჯ
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:30
არაგვი
არგ
Rustavi
RUS
16:30
Locomotive
LOC
შტურმი
შტრ
20:00
სპაერი
სპა
ტური 16
Saturday, 1 June, 2024
Locomotive
LOC
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
სპაერი
სპა
17:00
Sioni
SIO
არაგვი
არგ
17:00
დინამო-2 თბ
დნ2
გარეჯი
გრჯ
17:00
Rustavi
RUS
WIT Georgia
WIT
17:00
შტურმი
შტრ
ტური 17
Saturday, 8 June, 2024
Rustavi
RUS
17:00
სპაერი
სპა
Locomotive
LOC
17:00
არაგვი
არგ
Sioni
SIO
17:00
WIT Georgia
WIT
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:00
გარეჯი
გრჯ
შტურმი
შტრ
20:00
დინამო-2 თბ
დნ2
ტური 18
Thursday, 13 June, 2024
დინამო-2 თბ
დნ2
17:00
Sioni
SIO
გარეჯი
გრჯ
17:00
Locomotive
LOC
WIT Georgia
WIT
17:00
Rustavi
RUS
არაგვი
არგ
17:00
შტურმი
შტრ
სპაერი
სპა
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
ტური 19
Saturday, 3 August, 2024
სპაერი
სპა
17:30
Locomotive
LOC
შტურმი
შტრ
17:30
Sioni
SIO
WIT Georgia
WIT
17:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
გარეჯი
გრჯ
17:30
არაგვი
არგ
დინამო-2 თბ
დნ2
17:30
Rustavi
RUS
ტური 20
Saturday, 10 August, 2024
Rustavi
RUS
17:30
შტურმი
შტრ
გარეჯი
გრჯ
17:30
სპაერი
სპა
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:30
დინამო-2 თბ
დნ2
არაგვი
არგ
17:30
Sioni
SIO
Locomotive
LOC
17:30
WIT Georgia
WIT
ტური 21
Saturday, 17 August, 2024
WIT Georgia
WIT
17:30
გარეჯი
გრჯ
Sioni
SIO
17:30
Rustavi
RUS
დინამო-2 თბ
დნ2
17:30
Locomotive
LOC
სპაერი
სპა
17:30
არაგვი
არგ
შტურმი
შტრ
17:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
ტური 22
Wednesday, 21 August, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
17:00
Sioni
SIO
სპაერი
სპა
17:00
WIT Georgia
WIT
Locomotive
LOC
17:00
შტურმი
შტრ
არაგვი
არგ
17:00
Rustavi
RUS
გარეჯი
გრჯ
17:00
დინამო-2 თბ
დნ2
ტური 23
Sunday, 25 August, 2024
WIT Georgia
WIT
17:00
არაგვი
არგ
დინამო-2 თბ
დნ2
17:00
სპაერი
სპა
შტურმი
შტრ
17:00
გარეჯი
გრჯ
Rustavi
RUS
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
Sioni
SIO
17:00
Locomotive
LOC
ტური 24
Saturday, 31 August, 2024
სპაერი
სპა
17:00
შტურმი
შტრ
Locomotive
LOC
17:00
Rustavi
RUS
WIT Georgia
WIT
17:00
დინამო-2 თბ
დნ2
გარეჯი
გრჯ
17:00
Sioni
SIO
არაგვი
არგ
17:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
ტური 25
Saturday, 14 September, 2024
Rustavi
RUS
16:00
გარეჯი
გრჯ
შტურმი
შტრ
16:00
WIT Georgia
WIT
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
Locomotive
LOC
Sioni
SIO
16:00
სპაერი
სპა
დინამო-2 თბ
დნ2
16:00
არაგვი
არგ
ტური 26
Saturday, 21 September, 2024
WIT Georgia
WIT
16:00
Sioni
SIO
გარეჯი
გრჯ
16:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
დინამო-2 თბ
დნ2
16:00
შტურმი
შტრ
სპაერი
სპა
16:00
Rustavi
RUS
არაგვი
არგ
16:00
Locomotive
LOC
ტური 27
Saturday, 28 September, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
16:00
სპაერი
სპა
Sioni
SIO
16:00
დინამო-2 თბ
დნ2
Locomotive
LOC
16:00
გარეჯი
გრჯ
Rustavi
RUS
16:00
WIT Georgia
WIT
შტურმი
შტრ
16:00
არაგვი
არგ
ტური 28
Saturday, 5 October, 2024
Rustavi
RUS
15:00
დინამო-2 თბ
დნ2
Locomotive
LOC
15:00
სპაერი
სპა
Sioni
SIO
15:00
შტურმი
შტრ
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:00
WIT Georgia
WIT
არაგვი
არგ
15:00
გარეჯი
გრჯ
ტური 29
Saturday, 19 October, 2024
WIT Georgia
WIT
15:00
Locomotive
LOC
შტურმი
შტრ
15:00
Rustavi
RUS
სპაერი
სპა
15:00
გარეჯი
გრჯ
დინამო-2 თბ
დნ2
15:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
Sioni
SIO
15:00
არაგვი
არგ
ტური 30
Wednesday, 23 October, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:00
შტურმი
შტრ
გარეჯი
გრჯ
15:00
WIT Georgia
WIT
Rustavi
RUS
15:00
Sioni
SIO
Locomotive
LOC
15:00
დინამო-2 თბ
დნ2
არაგვი
არგ
15:00
სპაერი
სპა
ტური 31
Sunday, 27 October, 2024
Rustavi
RUS
15:00
არაგვი
არგ
დინამო-2 თბ
დნ2
15:00
გარეჯი
გრჯ
Sioni
SIO
15:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
WIT Georgia
WIT
15:00
სპაერი
სპა
შტურმი
შტრ
15:00
Locomotive
LOC
ტური 32
Saturday, 2 November, 2024
არაგვი
არგ
14:30
WIT Georgia
WIT
Locomotive
LOC
14:30
Sioni
SIO
სპაერი
სპა
14:30
დინამო-2 თბ
დნ2
კოლხეთი ხობი
ხობ
14:30
Rustavi
RUS
გარეჯი
გრჯ
14:30
შტურმი
შტრ
ტური 33
Saturday, 9 November, 2024
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:30
არაგვი
არგ
შტურმი
შტრ
15:30
სპაერი
სპა
Rustavi
RUS
15:30
Locomotive
LOC
დინამო-2 თბ
დნ2
15:30
WIT Georgia
WIT
Sioni
SIO
15:30
გარეჯი
გრჯ
ტური 34
Saturday, 23 November, 2024
არაგვი
არგ
15:30
დინამო-2 თბ
დნ2
გარეჯი
გრჯ
15:30
Rustavi
RUS
WIT Georgia
WIT
15:30
შტურმი
შტრ
Locomotive
LOC
15:30
კოლხეთი ხობი
ხობ
სპაერი
სპა
15:30
Sioni
SIO
ტური 35
Saturday, 30 November, 2024
Locomotive
LOC
15:30
არაგვი
არგ
Sioni
SIO
15:30
WIT Georgia
WIT
კოლხეთი ხობი
ხობ
15:30
გარეჯი
გრჯ
შტურმი
შტრ
15:30
დინამო-2 თბ
დნ2
Rustavi
RUS
15:30
სპაერი
სპა
ტური 36
Saturday, 7 December, 2024
არაგვი
არგ
15:00
შტურმი
შტრ
სპაერი
სპა
15:00
კოლხეთი ხობი
ხობ
დინამო-2 თბ
დნ2
15:00
Sioni
SIO
გარეჯი
გრჯ
15:00
Locomotive
LOC
WIT Georgia
WIT
15:00
Rustavi
RUS