Georgian Football Federation
CrystalBet Erovnuli Liga
Liga 3|4
Georgian Cup
Home
News
Fantasy
Video
Photo
Results
Tables
Stats
Fixtures
Clubs
Players
LIVE
P
Club
PL
GD
PTS
1.
Dila
15
16
34
2.
Iberia 1999
15
11
32
3.
Dinamo BT
15
5
27
4.
Torpedo
15
9
26
5.
Dinamo TB
15
-4
18
6.
Samgurali
15
-1
16
7.
Gagra
15
-6
16
8.
Kolkheti 1913
15
-5
15
9.
Telavi
15
-6
13
10.
Samtredia
15
-19
8
P
Club
PL
GD
PTS
1.
Rustavi
13
12
26
2.
დინამო-2 თბ
13
5
24
3.
Sioni
13
11
23
4.
გარეჯი
13
2
19
5.
WIT Georgia
13
0
18
6.
შტურმი
13
0
16
7.
არაგვი
13
-2
15
8.
სპაერი
13
-2
15
9.
Locomotive
13
-7
14
10.
კოლხეთი ხობი
13
-19
7
Calendar
Thursday, 23 May
Samtredia
SAM
17:00
Dila
DIL
ეროსი მანჯგალაძე - სამტრედია
Erovnuli Liga
Iberia 1999
IBR
19:00
Kolkheti 1913
KOL
დავით პეტრიაშვილი - თბილისი
Erovnuli Liga
Dinamo TB
DTB
20:00
Dinamo BT
DBT
დინამო არენა - თბილისი
Erovnuli Liga
Friday, 24 May
Telavi
TEL
20:00
Samgurali
SAM
კავკასიონი არენა - თელავი
Erovnuli Liga
Torpedo
TOR
21:00
Gagra
GAG
რამაზ შენგელია - ქუთაისი
Erovnuli Liga
Monday, 27 May
Kolkheti 1913
KOL
20:00
Dinamo TB
DTB
საფეხბურთო ცენტრი - ქობულეთი
Erovnuli Liga
Dinamo BT
DBT
21:00
Dila
DIL
აჭარაბეთ არენა - ბათუმი
Erovnuli Liga
Tuesday, 28 May
Samgurali
SAM
17:00
Torpedo
TOR
26 მაისი - წყალტუბო
Erovnuli Liga
Telavi
TEL
20:00
Samtredia
SAM
კავკასიონი არენა - თელავი
Erovnuli Liga
Gagra
GAG
21:00
Iberia 1999
IBR
დავით პეტრიაშვილი - თბილისი
Erovnuli Liga
ვიდეო
All Seasons
All Seasons
Season 2024
Season 2023
Season 2022
Season 2021
Season 2020
Season 2019
Season 2018
Season 2017
გარეჯი
All Clubs
Dinamo TB
Locomotive
Shukura
Zugdidi
Samgurali
Meshakhte
Dila
Chikhura
Iberia 1999
Torpedo
Dinamo BT
Kolkheti 1913
Samtredia
Rustavi
Tskhinvali
Merani
Guria
Sioni
WIT Georgia
Gagra
Shevardeni
Telavi
Merani Tbilisi
ბახმარო
არაგვი
გორი
გარეჯი
თბილისი სითი
სპაერი
ელიგის მე-8
კოლხეთი ხობი
ვარკეთილი
დინამო-2 თბ
შტურმი
Reset Filters
სამგურალი 2:3 იბერია 1999 | მიმოხილვა | 2024
29 Apr. 2024
სამტრედია 0:0 ტორპედო | მიმოხილვა | 2024
23 Apr. 2024
სამგურალი 3:1 დინამო თბილისი | მიმოხილვა | 2024
22 Apr. 2024
კოლხეთი 1913 2:2 დინამო ბათუმი | მიმოხილვა | 2024
22 Apr. 2024
თელავი 0:3 იბერია 1999 | მიმოხილვა | 2024
21 Apr. 2024
დინამო თბილისი 0:0 კოლხეთი 1913 | მიმოხილვა | 2024
14 Apr. 2024
დილა 0:0 დინამო ბათუმი | მიმოხილვა | 2024
14 Apr. 2024
იბერია 1999 3:1 გაგრა | მიმოხილვა | 2024
12 Apr. 2024
ტორპედო 3:1 სამგურალი | მიმოხილვა | 2024
12 Apr. 2024
სამტრედია 1:2 თელავი | მიმოხილვა | 2024
12 Apr. 2024
დინამო ბათუმი 2:0 დინამო თბილისი | მიმოხილვა | 2024
9 Apr. 2024
სამგურალი 2:1 თელავი | მიმოხილვა | 2024
8 Apr. 2024
დილა 3:0 სამტრედია | მიმოხილვა | 2024
8 Apr. 2024
გაგრა 0:1 ტორპედო | მიმოხილვა | 2024
8 Apr. 2024
კოლხეთი 1913 1:2 იბერია 1999 | მიმოხილვა | 2024
7 Apr. 2024
დინამო თბილისი 2:2 დილა | მიმოხილვა | 2024
4 Apr. 2024
სამტრედია 2:0 სამგურალი | მიმოხილვა | 2024
4 Apr. 2024
თელავი 1:0 გაგრა | მიმოხილვა | 2024
4 Apr. 2024
ტორპედო 3:2 კოლხეთი 1913 | მიმოხილვა | 2024
3 Apr. 2024
იბერია 1999 3:0 დინამო ბათუმი | მიმოხილვა | 2024
2 Apr. 2024
Pagination
Current page
1
Page
2
Page
3
Page
4
…
Next page
შემდეგი ››
Last page
ბოლო »