კლუბი ±
1. საბურთალო საბურთალო 15 9 31
2. დინამო ბთ დინამო ბთ 15 9 31
3. ტორპედო ტორპედო 15 5 26
4. დინამო თბ დინამო თბ 15 8 23
5. ჩიხურა ჩიხურა 15 8 22
6. სიონი სიონი 15 -12 21
7. დილა დილა 15 -1 18
8. ლოკომოტივი ლოკომოტივი 15 -2 18
9. რუსთავი რუსთავი 15 -12 11
10. ვიტ ჯორჯია ვიტ ჯორჯია 15 -12 11
  კლუბი ±
1. მერანი თბ მერანი თბ 12 19 29
2. შევარდენი 1906 შევარდენი 1906 12 12 23
3. თელავი თელავი 12 17 22
4. ცხინვალი ცხინვალი 12 5 20
5. შუქურა შუქურა 12 -2 20
6. სამტრედია სამტრედია 12 4 19
7. გაგრა გაგრა 12 -1 15
8. კოლხეთი 1913 კოლხეთი 1913 12 -17 9
9. ზუგდიდი ზუგდიდი 12 -18 4
10. გურია გურია 12 -19 4

კალენდარი

სამშაბათი, 28 მაისი

ოთხშაბათი, 29 მაისი

შაბათი, 1 ივნისი

კვირა, 2 ივნისი

ახალი ამბები

ზამთრის თასი 2019 | ჯგუფური ეტაპი 'დ' ჯგუფის მატჩებით დასრულდა

თბილისის ოლიმპიურ სასახლეში ზამთრის თასი 2019-ის ჯგუფური ეტპაპი "დ" ჯგუფის შეხვედრებით დასრულდა. თბილისის "შევარდენს", ქუთაისის "ტორპედოსა" და "რუსთავს" შორის საუკეთესო შედეგი თბილისელებმა აჩვენეს, ექვსი ქულა დააგროვეს და პირველობა არავის დაუთმეს. ერთი მოგებითა და ერთი მარცხით მეორე ადგილზე რუსთაველები გავიდნენ. ქუთაისელებმა კი, ორივე შეხვედრა წააგეს და ზამთრის თასი 2019 ნული ქულით დაასრულეს.

მეოთხედფინალში თბილისის "შევარდენი 1906" თანაქალაქელ "ლოკომოტივს დაუპირისპირდება, "რუსთავი" კი, "გაგრას". თბილისის ოლიმპიურ სასახლეში პლეი-ოფის შეხვედრები 16:30 საათიდან დაიწყება.  

ტორპედო 1:6 რუსთავი

გოლები: 0:1 სილაგაძე (2), 0:2 ციცქიშვილი (5), 0:3 გაბრიჭიძე (11), 0:4 გოცაძე (12), 0:5 სილაგაძე (15), 1:5 ჩარგეიშვილი (18), 1:6 ბუზალაძე (20)

რუსთავი 4:10 შევარდენი 1906

გოლები: 1:0 კიტეიშვილი (1), 2:0 გუჯაბიძე (2), 2:1 ჭანუყვაძე (5), 2:2 ქანთარია (7), 2:3 ქანთარია (11), 2:4 ოდიკაძე (პენ) (12), 2:5 ქანთარია (12), 3:5 გადრანი (15), 3:6 ნანობაშვილი (15), 3:7 ქანთარია (16), 3:8 ნემსაძე (20), 3:9 ნემსაძე (22), 4:9 გოცაძე (23), 4:10 ნანობაშვილი (24)

შევარდენი 1906 6:1 ტორპედო

გოლები: 1:0 ნემსაძე (5), 2:0 ჯიქია (7), 3:0 კაკულია (11), 4:0 ჯიშკარიანი (15), 4:1 ხელიძე (18), 5:1 ჯიქია (20), 6:1 სალუქვაძე (21)

დ ჯგუფი
'დ' ჯგუფის საბოლოო ცხრილი